وعده شهردار منطقه 13 برای تعریض پل زندان/ انعقاد قرارداد با 60 میلیارد ریال اعتبار

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان گفت: پروژه تعریض پل زندان با اعتبار 60 میلیارد ریال در حال عقد قرارداد با سازمان عمران شهرداری است و بعد از اتمام مراحل مقدماتی، طرح در مرحله اجرا قرار می گیرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد شرفا در خصوص آخرین وضعیت پروژه های عمرانی منطقه 13 اصفهان اظهار کرد: پروژه مسیر دسترسی خیابان گل‌ها به بلوار کشاورز به مبلغ قرارداد شش میلیارد ریال پیشرفت فیزیکی صددرصدی داشته و به اتمام رسیده است.

وی افزود: در این پروژه حدود یک هزار و 500 مترمربع آسفالت‌ریزی و سه هزار مترمربع هم خیابان‌سازی انجام شده است.

مدیر منطقه 13 شهرداری اصفهان در خصوص پروژه اصلاح هندسی کندروی بزرگراه شهید حبیب الهی گفت: بتن‌ریزی دیواره ‌های این پروژه تکمیل شده و اکنون در حال زیرسازی کف کندرو و آسفالت است که تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مبلغ قرارداد آن ۱۰ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال است.

وی ادامه داد: پروژه ایمن‌سازی اتوبان شهید اقارب پرست نیز تقریبا کامل شده و در آن نیوجرسی‌های سیمانی گذاشته شده است. این پروژه تاکنون پیشرفت 99 درصدی داشته و ۱۰ میلیارد ریال اعتبار صرف این طرح شده است.

شرفا اظهار کرد: ضلع شمالی این بزرگراه در مجاورت محله امیر حمزه نیز با اجرای نیوجرسی‌های درجاریز بتونی به طول یک هزار و 800 متر ایمن‌سازی شده است.

وی افزود: در این بخش با هدف کاهش تصادفات و جلوگیری از خودروهای سنگین و همچنین ایجاد امنیت بهتر برای ساکنان، بالغ بر یک میلیارد تومان بودجه صرف شده است.

60 میلیارد ریال برای تعریض پل زندان هزینه می شود

شرفا گفت: ایستگاه‌های «بی آر تی» خیابان‌های شفق، شهید مفتح و سهروردی نیز به منظور تأمین آسایش بیشتر شهروندان با صرف هزینه ای بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان مسقف شده است.

وی به پروژه تعریض پل زندان اشاره کرد و گفت: این پروژه در حال عقد قرارداد با سازمان عمران بوده و مبلغ قرارداد آن 60 میلیارد ریال است که در حال حاضر اقدامات مقدماتی آن در حال انجام است.

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان با اشاره به پروژه پارک قائمیه افزود: تاکنون برای این پارک ۷ هزار مترمربعی، سه هزار میلیارد ریال صرف تملک ۷۰ درصد پارک شده است، این در حالی است که ۳۰ درصد تملک باقی مانده آن با هزینه بیشتر انجام خواهد شد تا پارک به طور کامل مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی در خصوص پل مکانیزه امام صادق (ع) در این منطقه بیان کرد: مبلغ این پروژه ۱۵ میلیارد ریال است که تاکنون آسانسورهای آن نصب شده و فقط کابین و شیشه‌ها باقی مانده که تا یک ماه آینده تکمیل خواهد شد.

شرفا ادامه داد: آسفالت تراشی بلوار کشاورز حد فاصل چهارراه کشاورز تا پل شهید مفتح نیز انجام شده است. همچنین لکه‌گیری و عقب‌ نشینی منازل نیز به پایان رسیده است.

وی افزود: مبلغ قرارداد این پروژه ۳۲ میلیارد ریال بوده که در آن به مساحت هفت هزار مترمربع آسفالت‌ریزی انجام شده است.کد محتوا 29544